facebook
Zensite.pl - Strony internetowe z funkcją realizowania celów
sygnet zensite sygnet morestore sygnet when sygnet studio leon sygnet Flyemotion

Dlaczego zen?

jesteśmy częścią grupy adream, mamy więc

mocne fundamenty

Zensite jest częścią Grupy ADream - grupy agencji z branży marketingowo-reklamowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wypracowanym standardom, zapewniamy bezpieczną i stabilną współpracę. Doskonale rozumiemy, że pieniądze nie są jedyną walutą, w której rozliczamy się z Klientami - współpracując z nami myślimy również o Twoim czasie i spokoju. Współpracujemy i opiniujemy wzajemnie swoją pracę.

Nasze strony są skuteczne!

Realizowane przez nas projekty w ramach wybranego pakietu powstają pod czujnym okiem agencji marketingu internetowego WHEN. Dzięki temu masz pewność, że promocja Twojej marki będzie skuteczna i będziesz osiągał swoje biznesowe cele. Na stronach wykorzystujemy też projekty identyfikacji wizualnej autorstwa Studio Leon tworząc tym samym spójny wizerunek i komunikację marki.

pracujemy w oparciu o

przemyślane ETAPY PROJEKTOWE

Nie zaczynamy procesu tworzenia strony internetowej od jej projektowania. Serwis www jest narzędziem do realizowania celów naszych Klientów, dlatego przed przystąpieniem do prac projektowych analizujemy słabe i mocne strony jego biznesu, badamy konkurencję i określamy cele. Na podstawie zgromadzonych danych przygotowujemy pierwsze makiety i modele funkcjonalne, które w kolejnych etapach są dopracowywane.

ADream Cele biznesowe

DBAMY O CELE BIZNESOWE KLIENTÓW, DLATEGO

TWORZYMY STRONY
EFEKTOWNE I EFEKTYWNE

Najpierw ustalamy cele biznesowe jakie mają być realizowane, potem dobieramy do tego formy i narzędzia. Naszą ambicją jest stworzenie stron ukierunkowany na cel Klienta - zbieranie leadów, promocję wydarzenia, umacnianie pozytywnego wizerunku. Strona internetowa jest elementem szerszej strategii opartej na założeniu, że internet to dobre miejsce na pozyskanie nowych klientów dla Ciebie.

obsługujemy małe i średnie firmy oraz

pracujemy z dużymi markami

Współpracujemy z firmami z branży nieruchomości, e-commerce, edukacji i biznesu. Nie boimy się realizować projektów dla dużych korporacji, także międzynarodowych. Z naszych usług korzystali m.in. Office 365, ABCdata, Miasto Kraków (Miasta Historyczne 3.0), Green Mountain Resort czy Chandonwaller & Partners.

SWOJE PROJEKTY OPIERAMY NA BADANIACH

DBAMY O UX

Realizowane przez nas projekty opierają się na najnowszych wytycznych dla web designerów, które skupiają się na doświadczeniu użytkownika. Projektujemy według wielu heurystyk UX i wykonujemy badania, w których uczestniczą użytkownicy testowi.

Dzięki temu mamy pewność, że strony, który tworzymy są funkcjonalne oraz intuicyjne. Nie możemy pozwolić sobie na to, aby użytkownicy opuścili Twoją stronę z powodu błędów w jej funkcjonowaniu, nieodpowiedniej treści czy formie lub nie logicznej strukturze.

ADream, UX

zrealizowaliśmy setki projektów, więc mamy

bogate portfolio

Stosunkowo wąska specjalizacja to możliwość całkowitego skupienia się na efekcie końcowym. Mamy na koncie wiele realizacji z których jesteśmy dumni – poznaj nasze dokonania.

Sprawdź portfolio

Lat doświadczenia

Klientów rocznie

Lata członkostwa w BNI

% Klientów z poleceń

porozmawiajmy

zróbmy razem świetny projekt!

Nie ma problemów i trudów są tylko wyzwania, a wyzwania to coś z czym uwielbiamy się mierzyć. Porozmawiajmy o współpracy. Zensite, Grupa ADream.

Zobacz portfolio lub Wypełnij brief