facebook
Zensite.pl - Strony internetowe z funkcją realizowania celów
sygnet zensite sygnet morestore sygnet when sygnet studio leon sygnet Flyemotion sygnet artvisio

Dlaczego zen?

jesteśmy częścią grupy adream, mamy więc

mocne fundamenty

Zensite jest częścią Grupy ADream - grupy agecji z branży marketingowo-reklamowej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wypracowanym standardom, zapewniamy bezpieczną i stabilną współpracę. Doskonale rozumiemy, że pieniądze nie są jedyną walutą w której rozliczamy się z Klientami - współpracując z nami myślimy również o Twoim czasie i spokoju.

pracujemy w oparciu o

przemyślane ETAPY PROJEKTOWE

Nie zaczynamy procesu tworzenia strony internetowej od jej projektowania. Serwis www jest narzędziem do realizowania celów naszych klientów dlatego przed przystąpieniem do prac projektowych analizujemy słabe i mocne strony jego biznesu klienta, badamy konkurencję i określamy cele. Na podstawie zgromadzonych danych przygotowujemy pierwsze makiety i modele funkcjonalne, które w kolejnych etapach są dopracowywane.

ADream Cele biznesowe

liczy się skuteczność, DLATEGO

DBAMY O CELE
BIZNESOWE KLIENTÓW

Najpierw ustalamy cele biznesowe jakie mają być realizowane potem dobieramy do tego formy i narzędzia. Nie jesteśmy firmą która robi stronę i szuka kolejnego klienta. W naszym interesie jest aby strona była skuteczna ponieważ inaczej nie bylibyśmy w stanie realizować założnych celów. Naszym zadaniem często jest opracowanie strategii pozyskiwania klientów z internetu a strona internetowa jest tylko elementem tej strategii.

obsługujemy małe i średnie firmy oraz

pracujemy z dużymi markami

Współpracowaliśmy z firmą Microsoft przy promocji Office 365, korporacją ABC Data przy promocji gry Call of Duty: Advanced Warefare czy RTV EURO AGD przy promocji produktów marki Turtle Beach. Ostatnio mieliśmy przyjemność tworzyć stronę wydarzenia grzesiakwkrakowie.pl

wiemy co to marketing, pr i pozycjonowanie

jesteśmy skuteczni

Realizowane przez nas projekty w ramach wybranego pakietu powstają pod czujnym okiem naszej agencji marketingu internetowego When, dzięki temu nowe strony dostosowane są do najnowszych wytycznych Google. Od samego początku Twoja strona skuteczniej indeksuje się w naturalnych wynikach wyszukiwania Google i osiąga wyższe pozycje na najważniejsze dla Twojego biznesu słowa kluczowe.

Przy współpracy z naszą agencją otrzymujesz w gratisie darmową, dedykowaną do Twojej branży oraz firmy strategię promocji internetowej. Dobierzemy odpowiednie kanały promocji oraz przeanalizujemy potencjał Twojego biznesu w kanałach reklamy internetowej na terenie Polski lub innych krajów poza jej granicami.
Dowiedz się więcej na www.when.pl

ADream marketing, PR, pozycjonowanie

zrealizowaliśmy setki projektów, więc mamy

bogate portfolio

Stosunkowo wąska specjalizacja to możliwość całkowitego skupienia się na efekcie końcowym. Mamy na koncie wiele realizacji z których jesteśmy dumni – poznaj nasze dokonania.

Sprawdź portfolio

Lat doświadczenia

Klientów rocznie

Lata człokostwa w BNI

% Klientów z poleceń

porozmawiajmy

zróbmy razem świetny projekt!

Nie ma problemów i trudów są tylko wyzwania, a wyzwania to coś z czym uwielbiamy się mierzyć. Porozmawiajmy o współpracy. Zensite, Grupa ADream.

Zobacz portfolio lub Wypełnij brief